Turkcell, Enflasyonla mücadele kapsamında 13 Ekim - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Turkcellliler aynı fiyata 2 kat daha fazla internet kullanabilecek.

Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, çeyrek asırdır Türkiye'nin dijital ve toplumsal kalkınmasına katkı sağlamak için çalıştıklarını belirtti. 

Enflasyona eksi yönde katkı yapan bir sektör olarak üzerlerine düşen görevi yerine getirmeye çalıştığını belirten Terzioğlu, "Turkcell Türkiye için var. Türkiye olmadan Turkcell var olamaz.

Biz de dijital altyapımızı müşterilerimize açarak internet kotalarını ikiye katlıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz aynı fiyata 2 kat daha fazla internet kullanmaya başlayacak. Biliyoruz ki Türkiye kazanırsa Turkcell de kazanacak." diye konuştu. 

TÜM KAMPANYALAR BİP UYGULAMASINDAN TAKİP EDİLECEK

Tüm faturalı ve faturasız müşteriler, bip uygulamasına girerek Enflasyonla Mücadele kanalını takip ederek kampanyaya katılabilecek. Fakat bu kampanyaya katılabilmek için sim kartınızın 4.5G uyumlu olması gerekmektedir. 

Eğer uyumlu değil ise en yakın Turkcell Bayii'sinde ücretsiz olarak sim kart değişikliği yaparak kampanyaya katılabilirsiniz.