Sosyal medya fenomenlerine yönelik operasyonlar devam ediyor.

Gözaltına alınan isimlerden biri olan Burry Soprano, Marry Jane şarkısı ile en çok dinlenen isimler arasında yer alıyor. 

Burry Soprano ve 3 sosyal medya fenomeni gözaltına alındı.

Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı koordinesinde 5 ilde 'sosyal medya üzerinden uyuşturucuyu övmek' suçlamasıyla operasyon başlatıldı.

İstanbul Emniyeti Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, operasyonun İstanbul ayağında 'Pucca' adıyla bilinen Pınar K., 'Şam' ismiyle tanınan Şamil K.O. ve 'Burry Soprano' adıyla tanınan Burak A. ile Ali M.A.'yı gözaltına aldı.

Sosyal medya üzerinden yüzbinlerce hayranı bulunan bu isimlerin, paylaştığı içerikler nedeniyle gözaltına alındıkları açıklandı.

Şarkılarında ve paylaşımlarında uyuşturucuyu övmeleri nedeniyle gözaltına alınan ünlülerin, İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde sürüyor.

Burry Soprano Kimdir?

31 Mayıs 1997 yılında dünyaya gelen şarkıcı, İstanbul Kadıköy doğumludur.

Küçük yaşlarda hiphop kültürüne bağlanan şarkıcı,  ritmik ve melodik yeteneklerinin fark edilmesiyle kısa sürede kendini mikrofon başında buldu.

Türkiye’nin önde hiphop kuruluşlarından biri olan 832. Yanyol bünyesinde faaliyet gösteren Soprano'nun, 2018 yılında, merkez binası 832. Yanyol'da bulunan M.O.B Entertainment ile anlaşma imzalaması bekleniyor.

Burry Soprano’nun ‘Marry Jane’ isimli şarkısının sözlerine göz atabilirsiniz:

"Çek bi' duman bana dön bunu

Her tadan aklını kaybedecek

Harmanım içmedim 10 gündür

Bu durum beni mahvedecek

Senin her türün ayrı bir zevk

Mary Jane, Mary Jane, Mary Jane..."