Keanu Reeves'in adeta tek başına dev kadro olarak oynadığı John Wick serisinin üçüncü filminin beklenen fragmanı yayınlandı.

İlk fragman, çok kısa süre önce, 2019'un başlarında yayınlamıştı. Yayınlanan fragman izleyenler tarafından çok beğenildi ve yüksek izlenme oranlarına erişti.

Keanu Reeves'in başrolünü üstlendiği John Wick 3'te; Reeves'e, Oscar ödüllü oyuncu Halle Berry, Laurence Fishburne, Mark Dacascos, Asia Kate Dillon, Lance Reddick, Saïd Taghmaoui, Jerome Flynn, Tobias Segal, Boban Marjanovic, Anjelica Huston ve Ian McShane gibi ödüllü oyuncular eşlik ediyor.

İkinci filmi izlemeyenler, bu satırları da okumak istemeyebilir. John Wick, bir sosyopat tarafından aşırı derecede zorlanmış ve sonunda "tarafsız ve silahsız bölge" olarak nitelendirilen Continental Otel'de, sosyopat karakteri dünyadan silmişti. Maalesef Wick'in bu hamlesi Coninental Ortaklığı'nın korumasından çıktığına işaret etmişti. Dünyanın açık ara en yetenekli suikastçisinin peşine binlerce kişi düştü. Üstelik Wick'in başına konulan ödül yüzlerce milyon dolar değerinde...

John Wick - Chapter 3, 17 Mayıs 2019'da gösterime girecek. Yapımın yönetmenlik koltuğunda ise "The Crow" ve ilk iki John Wick'den tanıdığımız Chad Stahels oturacak.