Gizlilik Politikası

Bu Gizlilik Politikası ve Kişisel Veriler, Oğuzhan Subaşı (Troopen) tarafından yönetilmekte ve işletilmekte olan, www.troopen.com adlı internet sitesinde (Site) ve Troopen'ın kullanıcılarına herhangi bir hizmet sağladığı herhangi bir dijital platformda, sizlere daha iyi sunulabilmesi amacıyla oluşturulmuştur.

Troopen'a üye olarak veya sadece ziyaretçi (üye olmayan ama Site, servislerinden sınırlı biçimde yararlananlar) olarak Troopen'ın hizmetlerini kullanmanın koşullarından biri olarak bazı bilgileriniz Troopen'ın tarafından alınmakta, işlenmekte ve saklanmaktadır.

Aşağıda, tüm bu dijital platformların kullanımı sırasında elde edilen/edilecek kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde elde edildiği, bu verilerin nasıl ve ne şekilde işlendiği ve saklandığı belirtilmiştir.

Troopen gizliliğinizi aşağıda yer alan kurallar çerçevesinde korumakta ve verilerinize ilişkin tüm süreçlerde bu metni benimsemektedir.

Bu metni onaylayan veya metni onaylamaksızın Site'yi diğer servisler kullanmaya devam eden her kişi, aşağıdaki sınırlar dahilinde kalmak kaydıyla, kendisinin paylaştığı veya Troopen platformlarının kullanılması sebebiyle otomatik veya otomatik olmayan şekilde elde edilen verilerinin işlenmesine, kaydedilmesine, üyelik süresince veya herhangi bir yasal süre öngörülmüşse bu süre veya Troopen'ın ilan ettiği/edeceği süre boyunca işlenmesine, saklanmasına ve muhafaza edilmesine, analiz edilmesine, sınıflandırılmasına, güncellenmesine, yurt içine ve/veya yurt dışına aktarılmasına ve Troopen'ın hizmetlerinin sunulabilmesi amacıyla, üçüncü kişi iş ortakları ve/veya danışmanlarına aktarılmasına açıkça izin ve onay verir.

Bu nedenle, Troopen'ı her ziyaret edişinizde gizlilik politikasını yeniden gözden geçirmenizi öneririz. Bu belge en son 06/06/2018 tarihinde güncellenmiştir. Gizlilik Politikası hükümleri değiştiği takdirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

Yukarıda sayılan sahip olduğumuz yasal yükümlülükler sebebiyle Kullanıcı Sözleşmesi kapsamında işlenmesi gerekli veriler ve kayıt tutma yükümlülüklerimiz kapsamında belirli kişisel verilerinizi saklarız.

Troopen'ı kullanarak, Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğinizi ifade etmiş olursunuz. Site'yi ve dijital platformlarımızı ziyaret ederken ve/veya üye (kayıtlı kullanıcı) olurken dikkat etmeniz gereken hususlar hakkında, https://troopen.com/kullanici-sozlesmesi adresinde bulunan, Kullanıcı Sözleşmesi'ni incelemenizi öneririz.

Gizlilik Politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için aşağıdaki e-posta adresine e-posta gönderebilir veya Troopen ile herhangi bir yolla iletişime geçebilirsiniz.

Ünvanı: Oğuzhan Subaşı

Yazışma Adresi: Barboros Mah. Evren Cad. Barboros Hayrettin Paşa Sk. No:4/8 Ataşehir/İstanbul

Telefon:0850 304 59 97

E-Posta:info@troopen.com